Zamknij wiadomość

Kontakt

BAŤA akciová společnostDlouhá 130 762 22 Zlín IČ: 44268050

Ochrona danych osobowych

Dane osobowe przekazywane nam przez Państwa są przetwarzane przez Bata s.a. z siedzibą w Republice Czeskiej, Zlin przy ul. Dlouha 130. Powierzone nam dane osobowe, w szczególności imię, nazwisko, adres zamieszkania, adres poczty elektronicznej, numer telefonu przetwarzane będą:

- w celu założenia konta Klienta i realizacji zamówień
- po wyrażeniu oddzielnej zgody, w celu przekazywania drogą elektroniczną ofert marketingowych oraz informacji handlowych przez Bata s.a.

Prawa dostępu do danych:

Każdy klient ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania, każdy klient po zarejestrowaniu się ma wgląd do swoich danych oraz może je zmieniać. Powierzone nam dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z zasadami określonymi w obowiązujących przepisach prawa:

• Ustawie z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926, z późn. zm.)
• Ustawie z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z poźn. zm.) rozporządzeniu z dnia 29.0.04 r. Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne, służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. Nr 100, poz.1024).

* Pole wymagane

Ładowanie ...

Właśnie wysłaliśmy nowe hasło na Twój e-mail.

Przejdź do logowania

Zapomniałeś hasła?

Tak łatwo zapominamy nasze hasła. Naszczecie jesteśmy tu by Ci pomóc. Odzyskaj swoje hasło bez zbędnej zwłoki.

Zaloguj do My Bata

Zapomniałeś hasła?

15% BON RABATOWY NA TWOJE KOLEJNE ZAKUPYZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER I ODBIERZ PREZENT.

ZAPISZ MNIE!
Dziękuje, ale nie jestem zainteresowana(y).
Ładowanie...

DZIĘKUJEMY ZA DOŁĄCZENIE

Sprawdź jeszcze swoją pocztę, kliknij w link potwierdzający zapisanie się i oczekuj na pierwszy Newsletter od Bata. Jesteśmy wyczuleni na kwestię SPAM-u ponieważ chcemy mieć pewność, że wszystko jest dla Ciebie w porządku.