Zamknij wiadomość

Coś poszło nie tak, kliknij przycisk


Błąd serwera. Spróbuj odświeżyć stronę.

Czech Chicks

Odkryj 4 jesienne must-have wybrane przez najbardziej popularne czeskie blogerki modowe Hanke i Veronike z Czechchicks.com. Kolekcja będzie stopniowo wprowadzana do sprzedaży w ciągu kolejnych ośmiu tygodni, tak, aby już w październiku móc mieć jej komplet. Odkryj tajemnice kolekcji Bata i wkrocz równym krokiem w piękną jesień.

Z wyższych sfer

Biletem do wyższych sfer na pewno można uznać wysokie botki. Botki, które idealnie pasują i są dodatkowo niebiańsko wygodne. Proste linie okalające stopę na różnych wysokościach podkreślają pietę. Stara prawda mówi, że im są wyższe ty nadają więcej sex-appealu.

Z wyższych sfer

Biletem do wyższych sfer na pewno można uznać wysokie botki. Botki, które idealnie pasują i są dodatkowo niebiańsko wygodne. Proste linie okalające stopę na różnych wysokościach podkreślają pietę

Ładowanie...

Właśnie wysłaliśmy nowe hasło na Twój e-mail.

Przejdź do logowania

Zapomniałeś hasła?

Tak łatwo zapominamy nasze hasła. Naszczecie jesteśmy tu by Ci pomóc. Odzyskaj swoje hasło bez zbędnej zwłoki.

Zaloguj

Czy zapomniałeś hasła?

Zalogowałeś się jako

Ładowanie...

DZIĘKUJEMY ZA DOŁĄCZENIE

Sprawdź jeszcze swoją pocztę, kliknij w link potwierdzający zapisanie się i oczekuj na pierwszy Newsletter od Bata. Jesteśmy wyczuleni na kwestię SPAM-u ponieważ chcemy mieć pewność, że wszystko jest dla Ciebie w porządku.