Zamknij wiadomość

Coś poszło nie tak, kliknij przycisk


Błąd serwera. Spróbuj odświeżyć stronę.

Muzeum

Obuwnicze muzeum v mieście Zlin

Muzeum obuwnicze w Zlinie Stała ekspozycja z kolekcji muzeum południowo-wschodnich Moraw znajduje się w budynku a. s. Svit v centrum czeskiego miasta Zlin. Ponad tysiąc eksponatów zapozna odwiedzających z historią obuwnictwa oraz jej teraźniejszym wymiarem, rozwojem produkcji obuwia oraz historią rzemiosła szewców. Kolekcjonerska organizacja, działająca przy muzeum, śledzi rozwój obuwnictwa od najstarszych okresów czeskiej historii aż do czasów dzisiejszych. Najwcześniejszy okres reprezentowany jest replikami. Najstarsze oryginały pochodzą z końca XVI stulecia.

Bata Muzeum Obuwia w Toronto

Oficjalne muzeum Bata Shoe Organisation powstało bazując na zbiorach historycznego oraz etnicznego obuwia rodziny Bata, która po odejściu z Czech nie zaprzestała uzupełniać swojej wyjątkowej kolekcji. W roku 1979, kiedy to wielkość kolekcji przerosła przestrzenne możliwości, rodzina Bata założyła Fundację Muzeum Obuwniczego Baty. Ta m.in. opiekuje się i utrzymuje Muzeum Obuwnicze Bata w Toronto . Kolekcję na chwilę obecną stanowi ponad 10 000 par butów i innych akcesorii.

"Odwiedzający zapoznają się z historią obuwnictwa oraz jej teraźniejszym wymiarem, rozwojem produkcji obuwia oraz historią rzemiosła szewców"
Ładowanie...

Właśnie wysłaliśmy nowe hasło na Twój e-mail.

Przejdź do logowania

Zapomniałeś hasła?

Tak łatwo zapominamy nasze hasła. Naszczecie jesteśmy tu by Ci pomóc. Odzyskaj swoje hasło bez zbędnej zwłoki.

Zaloguj

Czy zapomniałeś hasła?

Zalogowałeś się jako

15% BON RABATOWY NA TWOJE KOLEJNE ZAKUPYZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER I ODBIERZ PREZENT.

ZAPISZ MNIE!
Dziękuje, ale nie jestem zainteresowana(y).
Ładowanie...

DZIĘKUJEMY ZA DOŁĄCZENIE

Sprawdź jeszcze swoją pocztę, kliknij w link potwierdzający zapisanie się i oczekuj na pierwszy Newsletter od Bata. Jesteśmy wyczuleni na kwestię SPAM-u ponieważ chcemy mieć pewność, że wszystko jest dla Ciebie w porządku.