Zamknij wiadomość

Coś poszło nie tak, kliknij przycisk


Błąd serwera. Spróbuj odświeżyć stronę.

Krok 1

Czyszczenie

Czynność podstawowa, od której zawsze zaczynamy pielęgnację obuwia, usuwamy brud, tłuszcz, pozostałości pasty.

Skóra licowa, polerowana, lakierowana, skóry delikatne - zdejmujemy szczoteczką zabrudzenia, następnie rozprowadzamy piankę czyszczącą. Po zakończeniu czynności wkładamy prawidła, aby formowały obuwie i zostawiamy do wyschnięcia.

Zamsz, nubuck - czyszczenie rozpoczynamy od usunięcia zabrudzeń szczoteczką o gumowej końcówce, która umożliwi dotarcie do zagłębień przy szwach. Alternatywnie używamy bloku do czyszczenia zamszu, nubucku. Następnie rozprowadzamy piankę czyszczącą na całej powierzchni i pozostawiamy do wchłonięcia (przed użyciem należy wstrząsnąć pojemnik, aby wytworzyła się odpowiednia ilość piany). Kolejny etap to wyczesanie włókien szczotką o gumowej końcówce.

Pielęgnacja obuwia

 

Krok 2

Regeneracja

Skóry licowe, polerowane, syntetyczne - używamy krem w tubie. Nakładamy go gąbkowym aplikatorem, dokładnie rozprowadzając i wcierając. Pozostawiamy do wyschnięcia na ok. 10 min.

Skóry delikatne - używamy Cream delicate - nakładamy za pomocą miękkiej szmatki lub szczotki mazak rozcierając po całej powierzchni buta. Pozostawiamy do wyschnięcia na ok. 10 min.

Zamsz, nubuck, tekstylia -odświeżamy Renovatorem w sprayu z odległości ok. 20 cm (przed użyciem należy wstrząsnąć). Kolorowe środki trwale zmieniają kolor, dlatego należy zabezpieczyć wnętrze buta i jego otoczenie. Nie blokuje przewiewności skóry.

Pielegnacja obuwia

Krok 3

Polerowanie

Przywracanie skórze pierwotnego połysku. Wyczyszczone buty polerujemy do momentu uzyskania pięknego połysku za pomocą szczotki do połysku.  

Pielęgnacja obuwia

Krok 4

Impregnacja

Chroni skórę przed wilgocią, brudem, plamami, solą.

Skóry licowe, polerowane, syntetyczne - używamy Mink Oil na bazie oleju. Środek aplikujemy mazakiem na całą powierzchnię buta i pozostawiamy do wyschnięcia. Impregnuje, wygładza, zapobiega powstawaniu pęknięć.

Zamsz, nubuck, tekstylia - używamy Protector i Protector Nano. Psikamy z odległości ok. 20 cm. Po każdej aplikacji skóra powinna wyschnąć. Środki nie blokują właściwości oddechowych skór.

Do szybkiego czyszczenia obuwia i nadania połysku używamy gąbki nabłyszczającej.

Zawsze zalecamy impregnację dla nowych butów. Wydłuża ona znacznie ładny wygląd obuwia.  

Pielęgnacja obuwia

Ładowanie...

Właśnie wysłaliśmy nowe hasło na Twój e-mail.

Przejdź do logowania

Zapomniałeś hasła?

Tak łatwo zapominamy nasze hasła. Naszczecie jesteśmy tu by Ci pomóc. Odzyskaj swoje hasło bez zbędnej zwłoki.

Zaloguj

Czy zapomniałeś hasła?

Zalogowałeś się jako

15% BON RABATOWY NA TWOJE KOLEJNE ZAKUPYZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER I ODBIERZ PREZENT.

ZAPISZ MNIE!
Dziękuje, ale nie jestem zainteresowana(y).
Ładowanie...

DZIĘKUJEMY ZA DOŁĄCZENIE

Sprawdź jeszcze swoją pocztę, kliknij w link potwierdzający zapisanie się i oczekuj na pierwszy Newsletter od Bata. Jesteśmy wyczuleni na kwestię SPAM-u ponieważ chcemy mieć pewność, że wszystko jest dla Ciebie w porządku.