Zamknij wiadomość

Coś poszło nie tak, kliknij przycisk


Błąd serwera. Spróbuj odświeżyć stronę.

Krok 1

Czyszczenie

Czynność podstawowa, od której zawsze zaczynamy pielęgnację obuwia, usuwamy brud, tłuszcz, pozostałości pasty.

Skóra licowa, polerowana, lakierowana, skóry delikatne - zdejmujemy szczoteczką zabrudzenia, następnie rozprowadzamy piankę czyszczącą. Po zakończeniu czynności wkładamy prawidła, aby formowały obuwie i zostawiamy do wyschnięcia.

Zamsz, nubuck - czyszczenie rozpoczynamy od usunięcia zabrudzeń szczoteczką o gumowej końcówce, która umożliwi dotarcie do zagłębień przy szwach. Alternatywnie używamy bloku do czyszczenia zamszu, nubucku. Następnie rozprowadzamy piankę czyszczącą na całej powierzchni i pozostawiamy do wchłonięcia (przed użyciem należy wstrząsnąć pojemnik, aby wytworzyła się odpowiednia ilość piany). Kolejny etap to wyczesanie włókien szczotką o gumowej końcówce.

Pielęgnacja obuwia

 

Krok 2

Regeneracja

Skóry licowe, polerowane, syntetyczne - używamy krem w tubie. Nakładamy go gąbkowym aplikatorem, dokładnie rozprowadzając i wcierając. Pozostawiamy do wyschnięcia na ok. 10 min.

Skóry delikatne - używamy Cream delicate - nakładamy za pomocą miękkiej szmatki lub szczotki mazak rozcierając po całej powierzchni buta. Pozostawiamy do wyschnięcia na ok. 10 min.

Zamsz, nubuck, tekstylia -odświeżamy Renovatorem w sprayu z odległości ok. 20 cm (przed użyciem należy wstrząsnąć). Kolorowe środki trwale zmieniają kolor, dlatego należy zabezpieczyć wnętrze buta i jego otoczenie. Nie blokuje przewiewności skóry.

Pielegnacja obuwia

Krok 3

Polerowanie

Przywracanie skórze pierwotnego połysku. Wyczyszczone buty polerujemy do momentu uzyskania pięknego połysku za pomocą szczotki do połysku.  

Pielęgnacja obuwia

Krok 4

Impregnacja

Chroni skórę przed wilgocią, brudem, plamami, solą.

Skóry licowe, polerowane, syntetyczne - używamy Mink Oil na bazie oleju. Środek aplikujemy mazakiem na całą powierzchnię buta i pozostawiamy do wyschnięcia. Impregnuje, wygładza, zapobiega powstawaniu pęknięć.

Zamsz, nubuck, tekstylia - używamy Protector i Protector Nano. Psikamy z odległości ok. 20 cm. Po każdej aplikacji skóra powinna wyschnąć. Środki nie blokują właściwości oddechowych skór.

Do szybkiego czyszczenia obuwia i nadania połysku używamy gąbki nabłyszczającej.

Zawsze zalecamy impregnację dla nowych butów. Wydłuża ona znacznie ładny wygląd obuwia.  

Pielęgnacja obuwia

Ładowanie...

Właśnie wysłaliśmy nowe hasło na Twój e-mail.

Przejdź do logowania

Zapomniałeś hasła?

Tak łatwo zapominamy nasze hasła. Naszczecie jesteśmy tu by Ci pomóc. Odzyskaj swoje hasło bez zbędnej zwłoki.

Zaloguj

Czy zapomniałeś hasła?

Zalogowałeś się jako

Ładowanie...

DZIĘKUJEMY ZA DOŁĄCZENIE

Sprawdź jeszcze swoją pocztę, kliknij w link potwierdzający zapisanie się i oczekuj na pierwszy Newsletter od Bata. Jesteśmy wyczuleni na kwestię SPAM-u ponieważ chcemy mieć pewność, że wszystko jest dla Ciebie w porządku.